زیباتر شدن جذاب شدن دلرباشدن وخوشگل شدن وروشهای آرایشگری

غالبا افراد بدنبال راهی برای حل ورفع زودانزال شدن یا کوچکی آلت وتلاش برای یافتن بهترین راه بزرگ کردن طول وقطر آلت تناسلی مرد  ویا دنبال رهایی از مشکل نعوظ ( نعوذ ، نعوض ، نعوز) وشق نشدن آلت ویا تداوم نعوذ هستند .مشکلات جنسی ومقاربتی مردان بیشتر از استرس های ناشی از شرایط نابسامان زندگی وعدم ثبات درامنیت شغلی وخانوادگی ایجاد میگردد . این مشکلات و ناتوانی جنسی  بیشتر بصورت مضمن در آمده ومرد را از یک زندگی زناشوئی سالم وبی دردسر وبی شکایت که رضایت جنسی همسر را نیز در بر داشته باشد شامل میشود .این چنین مشکلاتی از قبیل کمبود میل جنسی و نیز مشکلات واختلالات نعوظ ( نعوذ ، نعوض ، نعوز) ونیز انزال زودرس  که در زبان عامیانه به زودارزایی یا زودارضایی  ویا حتی زودانزالی یاد میشود اغلب ریشه در استرس دارند وبا استرس زدایی کارآمد واستفاده از پودر جینسینگ بانوع ترکیب H که برای تامین کمبود های ناشی از افراط در مقاربت هم کاربرد وسیعی دارد واغلب توسط افراد سالخورده ویا جوانی که سالها فشاربر قوای جنسی خود اعمال نموده اند استفاده میشود . ولی برخی از این مشکلات نظیر ضعف ذاتی وقوای جنسی ویا کوچکی آلت تناسلی است که ریشه در برخ مشکلات قابل حل مانند کمی خونرسانی به موضع و.. را شامل میشود . اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد غالبا درآمارهای معتبر 12 الی 15سانتیمتر ذکر شده است وافراد موجود در محدوده  9سانتیمتر وبیشتر ، غالبا در 2 مورد کاملا ساده وقابل گذار ایراداتی دارند ولی بصورت بالقوه اندازه استوانه آلت آنها به اندازه طبیعی است یعنی یا بواسطه کوچک بودن پوست وگنجایش آن برای جای دادن استوانه آلت نمی تواند بیش از این اندازه را در خود جای دهد وبا اینکه آلت بزرگ است .مورد بعدی کوچکی آلت بعلت کمبود خون رسانی در حالت نعوظ ( نعوذ ، نعوض ، نعوز) است یعنی اینکه خون کافی با شدت کافی به آلت نمی رسد وآلت ظرفیت نگهداری کافی خون را هم ندارد واین به آن دلیل است که فرد در جوانی فشار بسیار بالایی با انجام عمل خود ارضایی ( خودارزایی ویا استمناء ) وغیره بردستگاه تناسلی وارد ساخته وآن رابا ابتلا به ضعف جنسی(ضعف قوای جنسی )دچارمشکل کمبود مواد حیاتی نموده است اغلب این افراد در بارورسازی همسر هم دچارمشکل هستند و... این ایراد هم با مصرف روغن بیگرکه برای افزایش سایز وحجم آلت وبالابردن طول وقطرآلت مرد و حتی  برای افراد میکروپنیس هم کاربرد وسیع وآزمایش شده ای دارد توصیه شده است تحقیقات دامنه داری برای اثبات کارایی روغن بیگر انجام شده است که که ضمن تایید مدعی کارخانه سازنده دلیل این توفیق را در مکانیسم وترکیب کاملا طبیعی این محصول برای افزایش وتداوم خونرسانی به آلت  دانسته اند .

مهره مار برای جذابیت

طلسم شرف الشمس ( باطل جادو وطلسم وسحر )

مقالات تخصصی و شگفتی ها و دانستنیها

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۷ساعت 14:50  توسط خانم زیبا | 
تا بحال انگشتر شرف شمس دیده اید؟
انگشتر شرف شمس شرافت بالایی را دارا است واین بواسطه فقط نقش آن است. باید بر سطح زردرنگ نقش گردد از عقیق زرد اصل استفاده میشود البته میتوان آن را روی کاغذ زرد یا پارچه زرد هم نقش کرد ولی نمی تواند ماندگاری مادام العمر داشته باشد.
فلسفه آن جای بحث بسیار دارد مسئله چنین است که چون در سال فقط یکبار شرایط مهیا میشود تا موکلین خورشید به زمین بیایند لذا امکان انجام این عمل در سال فقط یکبار است. آنهم فقط در شرف خورشید که خورشید در آن زمان نسبت به سایر کواکب روی زمین قدرت بیشتری دارد. نقش شرف شمس شامل پنج اسم اعظم خداوند است که آنها را کلمات مبارکه الله جمیل رحمن مومن و نور گفته اند و بجای نقش از پنج حرف اول آنها بصورت ا.ج.ر.م.ن میتوان استفاده کرد.برخی هم معتقند ودلایل بیشماری مانند نوشته های شیخ بهایی وسایر عالمان بنام تشیع واهل ذکر ومعنی دارند که این نقوش شریف را نقش وشکل اسم اعظم خداوند متعال میدانند وبرخی دیگر معتقدند که نگین ونقش نگین انگشتر حضرت سلیمان همان شرف الشمس است الله اعلم . شرف الشمس یک فضیلت مضاعف دارد وآن دارا بودن خاصیت بسیار شگرف وغیر قابل چشم پوشی سنگ عقیق اصل است که مباحث سنگ درمانی جدید واحادیث معتبر ائمه معصومین ع موید وتوصیه کننده آن است ودیگری بهره مندی از خواص بی بدیل شرف الشمس واسم اعظم الهی است که هرفرد آگاهی را متقائد کیکند بی همراهی او روزی را سر نکند . شرف الشمس برای موارد ذیل مجرب وآزموده است . رزق وروزی ، عزت وبزرگی یافتن ، قرین صلاح شدن امورات کلی ، حفاظت از شر جن و انس وسلطان وحاکم وحیوانات درنده .برای اخذ توضیحات بیشتر در مورد شرف الشمس کلیک کنید .
+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۸۷ساعت 18:58  توسط خانم زیبا | 
خبر از آینده برای موجوداتی ممکن است که در بعد زمان محصور ومحدود نیستند یعنی انسان که کاملا در زمان حال زندانی است وتوان رفتن به زمان قبل و زمان آینده نیست نمی تواند خبری از آینده را به حال بیاورد . ولی روح محصور در زمان ومکان نیست بارها تجربه کرده اید که به برخی محل ها برای اولین بار میروید ولی یقین پیدا میکنید که این مسائل برایتان یکبار دیگر عینا پیش آمده است وحالا عین فیلم تکرار میشود . این واقعیت دارد زیرا موقع خواب روح انسان از تن جدا شده وبدون محدودیت در گذشته وحال وآینده بپرواز وگشت وگزار میپردازد وعلومات جمع میکند ولی چون برای افرادعادی این مسائل آگاهانه نیست نمی توان انسجام به آن داد و بدنبال موضوع خاصی کندوکاو در آینده نماید ولی برخی افراد برای این منظور خود را تربیت میکنند ومهارت مییابند وبرخی از موجوداتی مانند اجنه استفاده میکنند که با تسخیر آنها میتوانند آنها را برای اخذ خبر به آینده که در طول زمان است ویا در عرض زمان گسیل دارند واخذ خبر نمایند . این موجودات در مدتها قبل قبل از بعثت نبی مکرم اسلام ص( صلوات خداوند بر او وخاندان وفرزندان پاکش باد ولعن ونفرین بر دشمنان ومنکران آنها باد) می توانستنداخبار کامل ودقیق وبسیار دوری را از طریق نفوذ به لایه های بالایی آسمان واز طریق شنود صحبتهای ملائک کسب نمایند که بعد سنت الهی تغییر کرد واز نزدیک شدن آنها از حدی بیشتر میسر نیست وبا شهاب سنگ ها مورد هجوم قرار گرفته ورانده میشوند . به این دلیل است که پیشگویی های بزرگ همگی در زمانهای کهن انجام گرفته وهنوز هم معتبر است . ولی رمل وطالع بینی که اطلاعات زیاد خاصی را در اختیار قرار نمی دهند اکنون باز کارایی دارند . برای شناخت از این نوع موجودات می توانید حضرت سلیمان  ع  را مطالعه نمایید .

زناشوئی

مهره مار اصل به شرط آزمایش وعودت

دانستنیها و عجایب وزیبایی های جهان در ...

باطل کننده جادو وطلسم ودعای سو 

عقیق یمن واصل با نقش طلسم شرف الشمس

بزرگ کردن طبیعی آ ل ت مردان

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۸۷ساعت 18:45  توسط خانم زیبا | 

این نگین ضمن اینکه از عقیق اصل تهیه میشود مزیت دیگری هم دارد وآن موجب شده تا هم کمیاب وهم پرطرفدار باشد وآن طلسمی است که روایات فراوانی دال برشکل اسم اعظم بودن آن متواتر آمده است .این نقوش فقط در نوزده فروردین ماه هرسال که به روز شرف الشمس معروف است در ساعات محدودی وبا آداب مخصوص آن بر عقیق اصل حک میشود .اگر خارج از این ساعات حک شود خاصیت های لازم را نداشته وبی اثر خواهد بود .چون این نگین ها را توسط اساتید انگشت شماری حک میشوند ودر این ساعات منحصر بفرد تنها تعداد بسیار محدودی را میتوانند تهیه نمایند کمیابی و پرطرفداری اش را موجب میشود.مشابه این نگین در بازار یافت میشود ولی در بموقع نوشته شدن آن تردید های فراوان وجود دارد وقیمت بسیار اندک آن در بازار موید اصیل نبودن آن است. شرف الشمس های تقدیمی  یکی از سادات با دقت وظرافت و با توجه به آداب وزمان حک شده است در روایات بسیار معتبر از اولیاء آن را دارای خاصیت های ذیل ذکر نموده اند وبه تجربه بر دارندگانش به اثبات رسیده است این نگین اگر بصورت انگشتری ویا گردنبند در آید وبه همراه باشد تاثیر وصف ناپذیری در :

گشایش امور ومشکلات . باز شدن ابواب رزق وروزی .عزت ومقام رفیع یافتن .حفاظت از شر بلایا ودشمنان .حفاظت اموال .حفاظت در مقابل بد گویان زبان بند .بخت گشای بسیار موثر.

جلب محبت واحترام ومجذوب نمودن افراد داشته باشد .

در فظیلت انگشتر عقیق امام رضا (ع) فرمودند :

عقیق فقر و تنگدستی و درویشی را برطرف می کند و در حدیث دیگری امام می فرماید هر که قرعه به انگشتر عقیق بزند بهره او تمامتر بیرون می آید امام صادق (ع) فرمودند که انگشتر عقیق در دست کنید که مبارک است و هر که انگشتر عقیق داشته باشد امید است که عاقبتش خیر باشد حضرت محمد (ص) فرمودند : هر که انگشتر عقیق در دست داشته باشد حاجتش براورده می شود و در حدیث نبوی دیگر منقول است شخصی نزد رسول اکرم ( ص) آمد و شکایت کرد که دزد در راه به من رسید و اموال مرا برد حضرت فرمودند که : چرا انگشتر عقیق در دست نداشتی که آن از هر بدی نگاه می دارد آدمی را.

پس هر که از شیعیان آل محمد (ص)یکی ازعقیقهای سرخ و زرد وسفید را در دست داشته باشد نبیند مگر خیر و نیکی و فراخی روزی و سلامتی ازجمیع بلاها و امان یابد از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می ترسد و حذر می نماید شخصی را از برابر حضرت امام محمد باقر ع گذرانیدند تا تازیانه بسیار بر او زدند حضرت فرمودند انگشتر عقیق او کجاست اگر با او می بود تازیانه نمی خورد نقش شریف شرف الشمس اسم اعظم الهی است از اولیای الهی به صورت رمز درآمده است و خواندن آن برای غیر اولیا امکان پذیر نیست ولی همراه داشتن آن نقش آثار و برکات زیادی برای دارنده آن به همراه می آورد نقش شرف الشمس بر روی نگین عقیق زرد خواصی افزون بر موارد بالا نیز برای دارنده به همراه دارد شرف الشمس را با آداب خاص و منحصر به فرد باید نوشت تا بتواند خصوصیات خود را داشته باشد نقش شرف الشمس بر روی عقیق اصل تنها در ساعاتی از روز 19 فروردین ماه هر سال نوشته می شود و آن تاریخ را روز شرف الشمس می نامند اگر در ساعت خاص غیر از ساعات مخصوص و سفارش شده نوشته شود هیچگونه کار کردی را نخواهد داشت و ارزش و اهمیت شرف الشمس به این دلیل است که تنها در سال می توان در ساعاتی خاص حکاکی می شود و فقط یک روز در سال این امکان وجود دارد پس تعداد آن به طبع محدود و کم است به همرا داشتن شرف الشمس طبق اسناد آمده تحولات مثبت کلی بر سرنوشت انسان می گذارد این نگین با نقش والایش جلب روزی حلال را برای دارنده موجب شده و ملموس ترین خصوصیت آن افزایش رزق وروزی و ادای قرض و ترقی چشمگیر در امورات مالی و بخت گشایی و گشایش امور در هر زمینه ای و باز شدن گره از کارها و نفوذ کلام دیگر خاصیت این نگین و نقش شریف است در باب حفاظت انگشتر شرف الشمس  دارنده را از هر مکروهی نگاه می دارد و از شر دشمنان جن و انسان و از شر هر حسود و بخیل و وسوسه کننده ای و از هر بلایی مانند زیر آوار ماندن و غرق شدن و سوختن در آتش حفاظت می کند حفاظت از دزد نیز از جمله خاصیت های آن است تجربیات و متون قدیمی و جدید و احادیث شیعه کاملا مشهود و غیرقابل انکار می باشد به همین دلیل به دارنده خود پس از مدت بسیار اندکی اعتماد به نفس فوق العاده بالایی می بخشد نگین عقیق اصل و نقش شریف شرف الشمس زینتی است لازم و ضروری که برای هر فرد شیعه و آگاه شایسته است آن را برای تمام عمر نزد خود نگه دارد و از خصوصیات بالای آن بهره مند گردد داشتن انگشتر عقیق از خصوصیات اصلی در شیعه است که می توانید با مراجعه به حدیث معروف امام حسن عسگری (ع) در ابتدای دعای زیارت اربعین در کتاب ارزشمند مفاتیح الجنان نوشته علامه مجلسی مشاهده و مطالعه نمایید .

زناشوئی

مهره مار اصل به شرط آزمایش وعودت

دانستنیها و عجایب وزیبایی های جهان در ...

باطل کننده جادو وطلسم ودعای سو 

عقیق یمن واصل با نقش طلسم شرف الشمس

بزرگ کردن طبیعی آ ل ت مردان

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۸۷ساعت 18:44  توسط خانم زیبا |